म्यानचेस्टर युनाइटेडले पूर्व खेलाडी रोनाल्डोलाई क्लबमा फिर्ता ल्याउन पहल

रियल मड्रिडले रोनाल्डो बेच्ने मनसाय व्यक्त गरेपछि म्यानचेस्टर युनाइटेडले पूर्व खेलाडीलाई क्लबमा फिर्ता ल्याउन पहल सुरु गरेको छ।

इटालियन जायन्ट युभेन्टससँगको छलफल अन्तिम चरणको अवस्थामा इंग्लिस महारथी युनाइटेडले पनि चासो देखाएको छ। युनाइटेडले रोनाल्डोका लागि युभेन्टसभन्दा पनि बढी मूल्य खर्च गर्ने खुलासा भएको छ।

युभेन्टसले एक सय मिलियन युरोको प्रस्ताव अघि सारिसकेको अवस्थामा युनाइटेडका उपाध्यक्ष एड उडवार्डले भने रकमको अध्ययन भइरहेको बताएका छन्।

रोनाल्डोलाई हप्तामा ५ लाख पाउण्ड तिर्न युनाइटेडलाई कुनै दुविधा नहुने बताइएको छ । सन् २००९ मा रोनाल्डोले रियल मड्रिडका लागि म्यानचेस्टर युनाइटेड छाडेका थिए । तर प्रशिक्षक होजे मौरिन्होसँग रोनाल्डोको सम्बन्ध राम्रो छैन। त्यसको विषयमा पनि युनाइटेडलाई चिन्ता छैन। युनाइटेडले यसअघि ग्यारेथ बेलको अनुबन्धका लागि पहुँच बढाए पनि रियल मड्रिडले त्यसमा कुनै वास्ता गरेको छैन।

ब्राजिलियन स्टार विलियनलाई अनुबन्ध गर्न चासो देखाए पनि चेल्सीले दावी गरेको ७० मिलियन पाउण्ड तिर्न युनाइटेड तयार नरहेको बुझिएको छ। जर्सी र अन्य प्रायोजन सम्झौताबाट समेत कमाउन सक्ने भएकाले युनाइटेडले प्रतिष्ठित खेलाडी अनुबन्ध गर्न चासो देखाएको हो।