फ्रेन्ड्स क्लबलाई टाई ब्रेकरमा ४-३ ले पराजित गर्दै रुस्लान थ्री स्टार क्लब सेमी-फाइनल प्रवेश

मनोज थापा

२०औ तिलोत्तमा गोल्ड कप २०७४ अन्तर्गत भएको तेश्रो क्वाटर फाइनल खेल अन्तर्गत रुस्लन थ्री स्टार क्लब ले फ्रेन्ड्स क्लबलाई शुट आउट मा ४-३ ले पराजित गर्दै सेमी-फाइनल को यात्रा तय गरेको छ , आज हुने मनांग बिरुद्ध नेपाल आर्मी को बिजेता संग दोश्रो सेमी-फाइनलमा मा भिडन्त हुने

सोमबार भएको प्रतियोगित को तेश्रो क्वाटर फाइनलमा खेल अवधि मा फ्रेन्ड्स क्लब संग २-२ को बराबरी भए पछि टाई ब्रेकरमा ४-३ ले पराजित गर्दै सेमी-फाइनल को यात्रा तय गरेको छ, खेल को सुरुवातमा फ्रेन्ड्स क्लब ले खेलको ५औ मिनट मा जोनल ग्लोरी को गोलले अग्रता लिएको थियो भने खेल को २०औ मिनट मा रुस्लन थ्री स्टार को तर्फ बाट अजयी मोरतिन्सले २०७२ लिग च्यम्पिओन्सको निम्ति बराबरी गरेका थिए,

खेलको दोश्रो हाफ को सुरुवातमा थ्री स्टारले सुसान श्रेष्ठको गोलले अग्रता लिएको थियो र खेल को अन्तिम समय साईला को गोलले फ्रेन्ड्स क्लबले खेल बराबरी गरेको थियो , टाई ब्रेकरमा रुस्लन थ्री स्टार क्लबको तर्फ बाट विजय धिमाल, निराजन खड्का,बुद्ध चेम्जोङ्ग र निरज बस्नेतले गोल गरेका थिए भने रेजिन धिमाल चुक्न पुगेका थिए तेसै गरि फ्रेन्ड्स क्लब को निम्ति कुलदिप कार्की, जंगु शेर्पा र बर्सात गुरुङले गोल गरेका थिए र साईला र सरोज योञ्जन चुकेका थिए ,

आज हुने प्रतियोगिता को अन्तिम क्वाटर फाइनलमा मनांग र नेपाल आर्मी को भिडन्त हुने छ |

Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com