गुजरातलाई हराउँदै हैदराबाद दोस्रो स्थानमा

इन्डियन प्रिमियर लिग (आइपिएल) क्रिकेट अन्तर्गत आज(शनिबार) भएको खेलमा सनराइजर्स हैदराबादले गुजरात लायन्सलाई ८ विकेटले हराएको छ । जितसँगै हैदराबाद प्ले अफमा छनाैट भएको छ ।

टस हारेर पहिले ब्याटिङ गरेको गुजरातले १९.२ ओभरमा सबै विकेट गुमाएर १५४ रन बनाएको थियो । गुजरातका लागि डायन स्मिथले ३३ बलमा ५४ रन, इशान किसनले ४० बलमा ६१ रन, रविन्द्र जडेजाले १४ बलमा २० रन बनाए । हैदराबादका मोहम्मद सिराजले चार, रसिद खानले तीन, भुवनेश्वर कुमारले दुई साथै सिद्धार्थ कौलले एक विकेट लिए ।

गुजरातले दिएको १५५ रनको लक्ष्य हैदराबादले ११ बल बाँकी छँदै दुई विकेट जाँदा पूरा गरेको हो । हैदराबादका लागि डेबिड वार्नरले ५२ बलमा ६९ रन, विजय शंकरले ४४ बलमा ६३ रन बनाए । यस्तै शिखर धावनले ११ बलमा १८ रन बनाए । गुजरातका प्रविण कुमारले दुई विकेट लिए ।

जितसँगै हैदराबाद १४ खेलबाट १७ अंकका साथ दोस्रो स्थानमा छ भने लिग लिडर मुम्बईको १८ अंक छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.